17-ta Krajowa Konferencja Inżynierii Oprogramowania (KKIO) pod naszym patronatem

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań objęło swoim patronatem Krajową Konferencję Inżynierii Oprogramowania (KKIO).

KKIO jest wiodącą serią konferencji poświęconych badaniom i praktyce inżynierii oprogramowania. W roku 2015 odbędzie się w Międzyzdrojach, w hotelu Amber Baltic malowniczo położonym nad wybrzeżem Bałtyku przy Promenadzie Gwiazd.

W tym roku odbywa się 17-ta edycja konferencji pod hasłem: “Od wymagań do oprogramowania: badania, praktyka i edukacja”.

Członkowie Stowarzyszenia mogą uczestniczyć w 3 równoległych konferencjach w cenie:

pełna: 475,00 zł (netto) 584,25 zł (brutto)

student: 190,00 zł (netto) 233,70 zł (brutto)

Konferencja jest skierowana do polskiego środowiska zajmującego się inżynierią oprogramowania. Jej celem jest stymulowanie badań i promocja współpracy pomiędzy różnymi ośrodkami naukowymi i biznesowymi. Poza nadsyłaniem prac badawczych, w tym roku organizatorzy zachęcają do zgłaszania prac dotyczących praktyki inżynierii oprogramowania, inicjatyw biznesowych oraz edukacji. Dodatkowo, mile widziane będą propozycje dotyczące prowadzenia warsztatów i szkoleń. Propozycje inicjatyw powinny być ukierunkowane na nawiązanie współpracy pomiędzy nauką a przemysłem oraz zawierać wyjaśnienie, jakich innowacji dotyczą lub na jakie potrzeby są odpowiedzią. Propozycje warsztatów i szkoleń powinny dotyczyć prezentacji nowatorskich podejść i narzędzi, oraz być adresowane tak do badaczy, jak i praktyków.

Zobacz więcej: http://www.konferencje.pti.szczecin.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.