WŁADZE: 2014-2016

ZARZĄD STOWARZYSZENIA

Monika-Perendyk_mniejsze-297x300MONIKA PERENDYK – PREZES

kontakt: monika.perendyk[at]siw.org.pl

Certyfikowany Profesjonalista Inżynierii Wymagań, absolwentka Wydziału Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Analityk biznesowy/systemowy ze specjalizacją w sektorze finansowym ze szczególnym wskazaniem na branżę leasingową oraz CFM. Posiada wieloletnie doświadczenie w analizie i wdrażaniu systemów klasy ERP w firmach produkcyjnych oraz tworzeniu dedykowanych systemów dla firm usługowych. Wykładowca na Politechnice Warszawskiej oraz trener szkoleniowy, który nadal pracuje w zawodzie, dzięki czemu podczas szkoleń prezentuje najlepsze praktyki wykorzystywane podczas pracy z Klientem. Założyciel i redaktor naczelna magazynu: REQ Magazyn. Propagator dobrych praktyk w zakresie komunikacji z Klientem oraz prowadzenia analizy w złożonych projektach. 

Bogdan BerezaBOGDAN BEREZA – V-CE PREZES (usunięty z grona członków SIW)

Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań: 

kontakt: bogdan.bereza[at]siw.org.pl

Specjalista QA, konsultant, trener –także programista, tester, kierownik projektów. Czuje się komfortowo tak w BPM, jak w agile scrum, tak w testowaniu, jak w inżynierii wymagań, tak w IREB, jak w PMI oraz ISTQB. Od 1985 roku pracuje w IT, w Szwecji, Polsce, Niemczech i w innych krajach. Ma wykształcenie informatyczne (Lund) oraz psychologiczne (Warszawa, Londyn). Autor kilku książek i dziesiątków artykułów, częsty prelegent na krajowych i międzynarodowych konferencjach.

 

Magdalena Waryn, zespoł ds. marketingu i PRMAGDALENA WAWRYN – SKARBNIK

kontakt: magdalena.wawryn[at]siw.org.pl

Kierownik Sekcji Testów w firmie Cyfrowy Polsat, posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze jakości oprogramowania. W firmie Allianz budowała od podstaw fundamenty działu jakości. Jako Kierownik projektów prowadziła strategiczny dla firmy projekt współpracując z klientem międzynarodowym. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunkach Informatyka oraz Marketing i Zarządzanie. Obecnie zarządza ponad 20-osobowym zespołem w firmie Cyfrowy Polsat. 

Ewa_Brzeska2EWA BRZESKA – CZŁONEK ZARZĄDU

kontakt: ewa.brzeska[at]siw.org.pl

Doświadczony Manager i Konsultant IT. Od 25 lat związana czynnie z branżą informatyczną.W tym czasie uczestniczyła w realizacji wielu projektów, pełniąc rolę analityka, projektanta,architekta i programisty oraz kierownika projektu. Wśród zrealizowanych przez nią projektów są rozwiązania wspomagające zarządzanie różnymi sferami biznesu i produkcji. Ma ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu systemów klasy MES (ang. Manufacturing Execution System) dla energetyki i przemysłu. Zarządza projektami i produktami informatycznymi oraz wytwarzaniem oprogramowania. Zajmuje się konsultingiem i doradztwem IT, wykorzystując przy tym bogate doświadczenie praktyczne oraz wiedzę teoretyczną, zdobytą m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.  W 2009 roku wraz ze wspólnikiem założyła firmę Ebitech, która zajmuje się głównie tworzeniem oprogramowania biznesowego na platformy systemowe Apple: iOS i Mac OS X.

artur_kielbowiczARTUR KIEŁBOWICZ – CZŁONEK ZARZĄDU

kontakt: artur.kielbowicz[at]siw.org.pl

Starszy Konsultant/ manager posiadający 10-letnie doświadczenie projektowe, pracujący w projektach informatycznych jako analityk, architekt, szef wdrożenia.
W projektach doradczych pełni rolę eksperta od procesów IT Governance (analizy, zarzadzanie zmianą, metodyki wytwórcze oprogramowania). Od kilku lat realizuje się jako ekspert zarówno od metodyk zarządzania projektem, portfelem projektów jak również praktyczną implementację tychże zestawów zasad poprzez wdrażanie zmian w kulturze projektowej u klientów oraz wdrażanie systemów klasy PPM (Project Portfolio Management). Trener oraz współautor materiałów szkoleniowych dla szkoleń z zakresu:  inżynierii oprogramowania tj. zarządzania wymaganiami na systemy IT, modelowanie biznesowe, modelowanie UML, proces wytwórczy,zarządzania projektem, programem, portfelem

22a240eWIKTOR NOWAKOWSKI – CZŁONEK ZARZĄDU

kontakt: wiktor.nowakowski[at]siw.org.pl

 

 

 

1456376360_unknown2JAKUB LENART – CZŁONEK ZARZĄDU

kontakt: jakub.lenart[at]siw.org.pl

 

 

 

KOMISJA REWIZYJNA:

1456376360_unknown2BOLESŁAW SZOMAŃSKI – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: boleslaw.szomanski[at]siw.org.pl

 

 

Włodzimierz-Dąbrowski-207x300WŁODZIMIERZ DĄBROWSKI – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: wlodzimierz.dabrowski[at]siw.org.pl

Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami IT, inżynierii oprogramowania, jest certyfikowanym kierownikiem projektów (P2P) i audytorem. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów i projektowania systemów IT. Jest autorem lub współautorem ponad 60 publikacji krajowych i zagranicznych w tym 4 podręczników akademickich z tej dziedziny. Na co dzień jest wykładowcą na Politechnice Warszawskiej i Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

1456376360_unknown2MARCIN ZAWISZA – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: marcin.zawisza[at]siw.org.pl