WŁADZE: 2016-2018

ZARZĄD STOWARZYSZENIA

Monika-Perendyk_mniejsze-297x300MONIKA PERENDYK – PREZES

kontakt: monika.perendyk[at]siw.org.pl

Certyfikowany Profesjonalista Inżynierii Wymagań, absolwentka Wydziału Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Analityk biznesowy/systemowy ze specjalizacją w sektorze finansowym ze szczególnym wskazaniem na branżę leasingową oraz CFM. Posiada wieloletnie doświadczenie w analizie i wdrażaniu systemów klasy ERP w firmach produkcyjnych oraz tworzeniu dedykowanych systemów dla firm usługowych. Wykładowca na Politechnice Warszawskiej oraz trener szkoleniowy, który nadal pracuje w zawodzie, dzięki czemu podczas szkoleń prezentuje najlepsze praktyki wykorzystywane podczas pracy z Klientem. Założyciel i redaktor naczelna magazynu: REQ Magazyn. Propagator dobrych praktyk w zakresie komunikacji z Klientem oraz prowadzenia analizy w złożonych projektach. 

                                                                                                          

Magdalena Waryn, zespoł ds. marketingu i PRMAGDALENA WAWRYN – V-CE PREZES

kontakt: magdalena.wawryn[at]siw.org.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze jakości oprogramowania. W firmie Allianz budowała od podstaw fundamenty działu jakości. Jako Kierownik projektów prowadziła strategiczny dla firmy projekt współpracując z klientem międzynarodowym. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunkach Informatyka oraz Marketing i Zarządzanie. W Cyfrowym Polsacie zarządzała ponad 20-osobowym zespołem. 


marek_zawadzkiMAREK ZAWADZKI – SKARBNIK

kontakt: marek.zawadzki[at]siw.org.pl

Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, od wielu lat związany z IT. W latach 1999 – 2007 pracownik firmy IBM Polska odpowiedzialny za rozwiązania pracy grupowej.Od roku 2007 prowadzi firmę, która zajmuje się szkoleniami, doradztwem oraz sprzedażą rozwiązań IT dla firm. Są to rozwiązanie z zakresu pracy grupowej, wybranych aspektów analityki biznesowej. Firma zajmuje się także marketingiem internetowym.Autor artykułów i książek związanych z pracą grupową oraz autor materiałów szkoleniowych.

                                                                                                     

Ewa_WrzosekEWA WRZOSEK – CZŁONEK ZARZĄDU

kontakt: ewa.wrzosek[at]siw.org.pl

Konsultant IT z wieloletnim doświadczeniem w kilku obszarach biznesowych: farmaceutyka, telekomunikacja, bankowość, energetyka, ubezpieczenia. Ukończyła Informatykę ze na wydziale Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej. W dotychczasowych projektach informatycznych pełniła m.in. rolę: analityka biznesowego, analityka systemowego, projektanta systemu, szkoleniowca. Na co dzień zajmuje się doradztwem IT oraz analizą biznesową w sektorze farmaceutycznym.

                                                                                                      

artur_kielbowiczARTUR KIEŁBOWICZ – CZŁONEK ZARZĄDU

kontakt: artur.kielbowicz[at]siw.org.pl

Starszy Konsultant/ manager posiadający 10-letnie doświadczenie projektowe, pracujący w projektach informatycznych jako analityk, architekt, szef wdrożenia.
W projektach doradczych pełni rolę eksperta od procesów IT Governance (analizy, zarzadzanie zmianą, metodyki wytwórcze oprogramowania). Od kilku lat realizuje się jako ekspert zarówno od metodyk zarządzania projektem, portfelem projektów jak również praktyczną implementację tychże zestawów zasad poprzez wdrażanie zmian w kulturze projektowej u klientów oraz wdrażanie systemów klasy PPM (Project Portfolio Management). Trener oraz współautor materiałów szkoleniowych dla szkoleń z zakresu:  inżynierii oprogramowania tj. zarządzania wymaganiami na systemy IT, modelowanie biznesowe, modelowanie UML, proces wytwórczy,zarządzania projektem, programem, portfelem

                                                                               

1456376360_unknown2MARCIN KOTLARCZUK – CZŁONEK ZARZĄDU

kontakt: marcin.kotlarczuk[at]siw.org.pl

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

KOMISJA REWIZYJNA:

1456376360_unknown2BOLESŁAW SZOMAŃSKI – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: boleslaw.szomanski[at]siw.org.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Włodzimierz-Dąbrowski-207x300WŁODZIMIERZ DĄBROWSKI – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: wlodzimierz.dabrowski[at]siw.org.pl

Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami IT, inżynierii oprogramowania, jest certyfikowanym kierownikiem projektów (P2P) i audytorem. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów i projektowania systemów IT. Jest autorem lub współautorem ponad 60 publikacji krajowych i zagranicznych w tym 4 podręczników akademickich z tej dziedziny. Na co dzień jest wykładowcą na Politechnice Warszawskiej i Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

                                                                                           

Ewa_Brzeska2EWA BRZESKA – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: ewa.brzeska[at]siw.org.pl

Doświadczony Manager i Konsultant IT. Od 25 lat związana czynnie z branżą informatyczną.W tym czasie uczestniczyła w realizacji wielu projektów, pełniąc rolę analityka, projektanta,architekta i programisty oraz kierownika projektu. Wśród zrealizowanych przez nią projektów są rozwiązania wspomagające zarządzanie różnymi sferami biznesu i produkcji. Ma ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu systemów klasy MES (ang. Manufacturing Execution System) dla energetyki i przemysłu. Zarządza projektami i produktami informatycznymi oraz wytwarzaniem oprogramowania. Zajmuje się konsultingiem i doradztwem IT, wykorzystując przy tym bogate doświadczenie praktyczne oraz wiedzę teoretyczną, zdobytą m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.  W 2009 roku wraz ze wspólnikiem założyła firmę Ebitech, która zajmuje się głównie tworzeniem oprogramowania biznesowego na platformy systemowe Apple: iOS i Mac OS X.