PARTNERZY

wydzial-elektryczny-politechniki-warszawskiej

Politechnika Warszawska – Wydział Elektryczny

Wydział Elektryczny jest jednym z największych wydziałów Politechniki Warszawskiej. Na  wydziale kształci się ponad 3000 studentów na różnych kierunkach i stopniach studiów. Oferowane są zarówno studia stacjonarne jak i niestacjonarne, studia I stopnia (inżynierskie), studia II stopnia
(magisterskie) jak i studia III stopnia (doktoranckie).

Już od ponad 90 lat kształci studentów na kierunku Elektrotechnika, a  od wielu lat prowadzi również studia na kierunkach Informatyka oraz Automatyka i Robotyka. Absolwenci tego wydziału są fachowcami cenionymi zarówno w kraju jak i za granicą. Znakomici nauczyciele akademiccy, bardzo dobrze wyposażone laboratoria, ciekawa i aktualna tematyka zajęć, programy studiów dostosowane do wymagań rynku pracy, liczne kontakty z uczelniami zagranicznymi dają gwarancje, że wybierając studia na tym Wydziale zdobywasz wykształcenie w dynamicznie rozwijających się dziedzinach wiedzy i nauki, potrzebnych w nowoczesnych sektorach gospodarki.

Strona: http://www.ee.pw.edu.pl/

MT&DCManagement Training and Development Center (MT&DC) jest pierwszą w Polsce firmą, która wyspecjalizowała się w szkoleniach i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami. Od blisko 20 lat wspiera organizacje w budowaniu kultury nowoczesnego zarządzania projektami w oparciu o najwyższe światowe standardy. MT&DC oferuje w pełni zintegrowane programy szkoleń i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami, powstałe przy współpracy z międzynarodowymi trenerami, którzy posiadają zarówno wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwoju i doskonalenia pracowników, jak i w bezpośrednim prowadzeniu skomplikowanych przedsięwzięć w różnych branżach na całym świecie.

 MT&DC jako pierwsza i jedyna w Polsce firma posiada obie autoryzacje: PMI® Global Registered Education Provider oraz IIBA® Endorsed Education Provider. 

Stronahttps://www.mtdc.pl/

 

logo GOVERNICA rgbFundacja Governica jest pozarządową organizacją non profit, której celem jest wspieranie rozwoju gospodarki, promowanie innowacyjności i wspieranie przedsiębiorczości, poprzez upowszechnianie wykorzystywania standardów zarządzania, w tym najlepszych światowych praktyk, norm i modeli.

Jednym z główny projektów Fundacji jest serwis społecznościowy Governica.com, budowany z myślą o dzieleniu się wiedzą i doświadczeniami, dyskusjach oraz tworzeniu i utrzymywaniu relacji przez ludzi zajmujących się praktycznie i teoretycznie zarządzaniem.

Fundacja realizuje swoje cele także poprzez organizowanie konferencji, seminariów i mniejszych wydarzeń. Służą one propagowaniu innowacyjnych koncepcji i sprawdzonych rozwiązań w zakresie zarządzania. Pozwalają one na bezpośrednią wymianę opinii, przedyskutowanie najciekawszych aspektów i omówienie praktycznych przykładów.

Strona: www.governica.com

SYMETRIAAgencja UX Symetria specjalizuje się w projektowaniu złożonych interfejsów i przeprowadzaniu badań użyteczności. Od 1998 roku eksperci agencji doradzają i wykonują projekty dla dużych polskich i zagranicznych firm. Obecnymi klientami Symetrii są m. in. Alior Bank, BZ WBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Ergo Hestia, ING Bank Śląski, LIDL, LOT, Orange, Philip Morris International, PKO BP, PZU. Agencja UX Symetria jest jedynym w Polsce członkiem międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance oraz wyłącznym przedstawicielem Certyfikatu UX-PM – pierwszego na świecie Certyfikatu UX dla Project Managerów.

Strona: www.symetria.pl