WŁADZE: 2018-2019

ZARZĄD STOWARZYSZENIA

Ewa_WrzosekEWA WRZOSEK – PREZES

kontakt: ewa.wrzosek[at]siw.org.pl

Konsultant IT z wieloletnim doświadczeniem w kilku obszarach biznesowych: farmaceutyka, telekomunikacja, bankowość, energetyka, ubezpieczenia. Ukończyła Informatykę ze na wydziale Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej. W dotychczasowych projektach informatycznych pełniła m.in. rolę: analityka biznesowego, analityka systemowego, projektanta systemu, szkoleniowca. Na co dzień zajmuje się doradztwem IT oraz analizą biznesową w sektorze farmaceutycznym.                                                                                   

Monika-Perendyk_mniejsze-297x300MONIKA PERENDYK – V-CE PREZES

kontakt: monika.perendyk[at]siw.org.pl

Certyfikowany Profesjonalista Inżynierii Wymagań, absolwentka Wydziału Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Analityk biznesowy/systemowy ze specjalizacją w sektorze finansowym ze szczególnym wskazaniem na branżę leasingową oraz CFM. Posiada wieloletnie doświadczenie w analizie i wdrażaniu systemów klasy ERP w firmach produkcyjnych oraz tworzeniu dedykowanych systemów dla firm usługowych. Wykładowca na Politechnice Warszawskiej oraz trener szkoleniowy, który nadal pracuje w zawodzie, dzięki czemu podczas szkoleń prezentuje najlepsze praktyki wykorzystywane podczas pracy z Klientem. Założyciel i redaktor naczelna magazynu: REQ Magazyn. Propagator dobrych praktyk w zakresie komunikacji z Klientem oraz prowadzenia analizy w złożonych projektach.                                                                                                                                          

1456376360_unknown2PRZEMYSŁAW CABAN – SKARBNIK
kontakt:
przemyslaw.caban@siw.org.pl

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

KOMISJA REWIZYJNA:                                                                                        

1456376360_unknown2BOLESŁAW SZOMAŃSKI – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: boleslaw.szomanski[at]siw.org.pl

                                                                                                                                    

Włodzimierz-Dąbrowski-207x300WŁODZIMIERZ DĄBROWSKI – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: wlodzimierz.dabrowski[at]siw.org.pl

Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami IT, inżynierii oprogramowania, jest certyfikowanym kierownikiem projektów (P2P) i audytorem. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów i projektowania systemów IT. Jest autorem lub współautorem ponad 60 publikacji krajowych i zagranicznych w tym 4 podręczników akademickich z tej dziedziny. Na co dzień jest wykładowcą na Politechnice Warszawskiej i Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. 

                                                                                                                                

CELINA CIEŚLA – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: celina.ciesla[at]siw.org.pl

Kim jestem? Mamą trójki smoków. Dzieciaków, które 12 lat temu zaczęły zmieniać moje priorytety, moje marzenia, moje plany, słowem – moje życie. Kobietą napędzaną przez wieczny niedosyt, ambitną i lekko stukniętą na punkcie rozwoju własnego, szukania zależności, wyciągania z ludzi tego co w nich najlepsze. Analitykiem biznesowym aktualnie zatrudnionym w Future Processing, a właściwie tłumaczem z języka biznesu na język IT i odwrotnie. W marzeniach osobą odpowiedzialną za motywowanie i inspirowanie współpracowników do osiągania rzeczy, które wydawały się im niemożliwe 🙂 Kim nie jestem? Teoretykiem. Scrum masterem. Wyznawcą jednej słusznej metodologii, framework’u, idei nawet. Nie pretenduję do miana twórcy nowych teorii.