WŁADZE: 2019-2021

ZARZĄD STOWARZYSZENIA:

MONIKA PERENDYK – PREZES

kontakt: monika.perendyk@siw.org.pl

Inżynier Wymagań, AgilePM, Leader Kaizen, Facylitator, Wykładowca na Politechnice Warszawskiej. Założyciel Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań, organizator największej konferencji dla analityków i inżynierów wymagań w Polsce (Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej). Posiada 14 letnie doświadczenie w pracy w dużych projektach dla największych firm w Polsce. Specjalizuje się w sektorze bankowym ze szczególnym wskazaniem na sektor leasingowy. Jest propagatorem dobrych praktyk w zakresie inżynierii wymagań oraz komunikacji z Klientem w projektach IT. W ostatnich latach zajmuje się budowaniem kompetencji analitycznych w zespołach wytwarzających oprogramowanie oraz wsparciem zespołów w stosowaniu technik oraz narzędzi ułatwiających tworzenie produktów, które są odpowiedzią na problemy klienta. W trakcie swoich szkoleń najważniejsze informacje rysuje w formie elektronicznych flipchartów co ułatwia uczestnikom ich zapamiętywanie. Autor strony: www.analizawymagan.pl oraz twórca największej grupy FB dla analityków biznesowych i systemowych: Analiza Biznesowa i Systemowa (https://www.facebook.com/groups/analizawymagan). 

 

PATRYK LEWKIEWICZ – V-CE PREZES

kontakt: patryk.lewkiewicz@siw.org.pl

Główny analityk IT, Product Owner, Certyfikowany Profesjonalista Inżynierii Wymagań, organizator spotkań analitycznej grupy kompetencyjnej w firmie Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. Prowadzi szkolenia i prelekcje z zakresu analizy biznesowej oraz inżynierii wymagań. Z branżą IT związany zawodowo od 2010 roku. Posiada wiedzę dziedzinową z obszaru cła, akcyzy oraz transportu. Entuzjasta narzędzia Sparx Systems Enterprise Architect. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera realizację projektów z sektora publicznego oraz prywatnego przy wykorzystaniu metodyk zwinnych.

 

SŁAWOMIR KOŃCZYK – CZŁONEK ZARZĄDU

kontakt: slawomir.konczyk@siw.org.pl

Absolwent Wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami Informatycznymi. Od ponad 15 lat czynnie związany z branżą IT. Posiada doświadczenie w zakresie analizy biznesowej, inżynierii wymagań oraz zarządzania projektami. Uczestniczył w realizacji wielu projektów informatycznych, pełniąc rolę kierownika projektów, analityka, testera i programisty, co umożliwiło mu poznanie wielu aspektów realizacji projektów IT i nauczyło postrzegania podejmowanych tematów z różnych punktów widzenia. Prelegent Konferencji Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej. Obecnie pracuje w projektach IT w roli analityka oraz product ownera dla klientów z sektora publicznego oraz prywatnego.

 

1456376360_unknown2PRZEMYSŁAW CABAN – SKARBNIK
kontakt:
przemyslaw.caban@siw.org.pl

 

 

 

KOMISJA REWIZYJNA:

1456376360_unknown2BOLESŁAW SZOMAŃSKI – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: boleslaw.szomanski@siw.org.pl

 

 

Włodzimierz-Dąbrowski-207x300

WŁODZIMIERZ DĄBROWSKI – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: wlodzimierz.dabrowski@siw.org.pl

Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami IT, inżynierii oprogramowania, jest certyfikowanym kierownikiem projektów (P2P) i audytorem. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów i projektowania systemów IT. Jest autorem lub współautorem ponad 60 publikacji krajowych i zagranicznych w tym 4 podręczników akademickich z tej dziedziny. Na co dzień jest wykładowcą na Politechnice Warszawskiej i Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

 

Ewa_Brzeska2EWA BRZESKA – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

kontakt: ewa.brzeska@siw.org.pl

Doświadczony Manager i Konsultant IT. Od 25 lat związana czynnie z branżą informatyczną.W tym czasie uczestniczyła w realizacji wielu projektów, pełniąc rolę analityka, projektanta,architekta i programisty oraz kierownika projektu. Wśród zrealizowanych przez nią projektów są rozwiązania wspomagające zarządzanie różnymi sferami biznesu i produkcji. Ma ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu systemów klasy MES (ang. Manufacturing Execution System) dla energetyki i przemysłu. Zarządza projektami i produktami informatycznymi oraz wytwarzaniem oprogramowania. Zajmuje się konsultingiem i doradztwem IT, wykorzystując przy tym bogate doświadczenie praktyczne oraz wiedzę teoretyczną, zdobytą m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.  W 2009 roku wraz ze wspólnikiem założyła firmę Ebitech, która zajmuje się głównie tworzeniem oprogramowania biznesowego na platformy systemowe Apple: iOS i Mac OS X.