MT&DC oficjalnym partnerem stowarzyszenia

MT&DC

Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań powstało z myślą o wspieraniu analityków biznesowych, inżynierów wymagań w podnoszeniu swoich kompetencji. Niezmiernie miło nam poinformować, iż firma MT&DC stała się oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań.

MT&DCManagement Training and Development Center (MT&DC) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm oferujących szkolenia z analizy biznesowej. Jest pierwszą w Polsce firmą, która wyspecjalizowała się w szkoleniach i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami. Od blisko 20 lat wspiera organizacje w budowaniu kultury nowoczesnego zarządzani projektami w oparciu o najwyższe światowe standardy. MT&DC oferuje w pełni zintegrowane programy szkoleń i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami, powstałe przy współpracy z międzynarodowymi trenerami, którzy posiadają zarówno wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwoju i doskonalenia pracowników, jak i w bezpośrednim prowadzeniu skomplikowanych przedsięwzięć w różnych branżach na całym świecie.

MT&DC jako pierwsza i jedyna w Polsce firma posiada obie autoryzacje: PMI® Global Registered Education Provider oraz IIBA® Endorsed Education Provider.

Pierwszą okazją do współpracy było seminarium zorganizowane przez nas w Warszawie pod hasłem: “Zwinny Analityk” (https://siw.org.pl/zwinny-analityk-podsumowanie-seminarium/), który zgromadził ponad 300 osób. Wówczas MT&DC ufundowało nagrodę w postaci vouchera na wybrane przez uczestnika szkolenie z puli szkoleń analizy biznesowej.

Wręczenie vouchera

Mieliśmy okazję również współpracować  podczas ostatniej edycji KIWAB.

Uczestnicy III edycji Konferencji Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej (www.konferencja.siw.org.pl) mieli okazję posłuchać wykładu inaugurującego 2 dzień konferencji, który poprowadził  Darryl Booker  w temacie: 5 Key Challenges in Requirements Management. Firma MT&DC ufundowała również voucher na szkolenie, który został rozlosowany wśród uczestników.

Współpraca z MT&DC to również korzyści dla naszych członków stowarzyszenia, którzy mają prawo do 5% zniżki* na szkolenia oferowane przez firmę.

*Uwaga warunkiem skorzystania jest posiadanie statusu członka stowarzyszenia oraz niezaleganie ze składkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.