IV Edycja Konferencji Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej

Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej, czyli KIWAB to konferencja dla analityków biznesowych, systemowych, inżynierów wymagań, ale również wszystkich tych, którzy są zaangażowani w tworzenia produktów informatycznych.

Umiejętność słuchania potrzeb Klientów oraz precyzyjnego opisania ich wymagań wobec systemu jest kluczem do sukcesu każdego projektu.

Celem konferencji jest nie tylko wymiana doświadczeń, ale również podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania poprzez prezentacje dobrych praktyk oraz narzędzi wykorzystywanych w analizie biznesowej i inżynierii wymagań.

W tym roku spotykamy się już po raz 4-ty, aby wspólnie omówić problemy, z jakimi spotykają się analitycy biznesowi oraz inżynierowie wymagań.

Konferencja od początku, czyli od 2014 roku była organizowana przez Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań. Pierwsze edycje to była nie tylko próba koncepcji, ale przede wszystkim różne nazwy:

I edycja: Re-challenge,

 

 

 

II edycja: Forum 

 

 

 

 

III edycja: Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej

(tutaj próby z tematem przewodnim),dopiero od III edycji nazwa została pozytywnie przyjęta przez uczestników i jest z nami do dziś 🙂

 

 

 

 

IV edycja: Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej

Od IV edycji wydarzenie zostało również przeniesione na nowy portal: www.kiwab.pl

 

 

 

 

 

 

 

Od pierwszej edycji wiedzieliśmy, że jako pierwsi w Polsce zorganizujemy konferencję dla analityków. Chcieliśmy, aby to było miejsce wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można spotkać specjalistów na rynku. Konferencja od 2014 roku przez 3 kolejne lata była jedyną taką konferencją organizowaną w Polsce gromadząc łącznie ponad 400 uczestników. Jesteśmy dumni, że zapoczątkowaliśmy trend, jakim niewątpliwie jest pojawianie się coraz większej liczby wydarzeń kierowanych do analityków biznesowych.W 2017 roku oprócz naszej konferencji pojawiła się kolejna – ReQuest organizowana przez SJSI.

W tegorocznej konferencji wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom uczestników poszerzając ofertę warsztatową o kolejną ścieżkę, tym razem warsztat całodzienny.

Już dzisiaj zapraszamy na konferencję – pełen program konferencji: www.kiwab.pl/agenda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.